O nas

Tworzymy zespół, który łączy doświadczenie, entuzjazm i nowoczesne podejście do świadczenia usług pomocy prawnej. Prawo jest naszą pasją. Nie ograniczamy się do utartych schematów. Myślimy kreatywnie i szukamy najlepszych rozwiązań. W staranności i dbałości o sprawy Klientów nie uznajemy kompromisów.

 

Tworzymy niewielką strukturę i taką chcemy pozostać. Takie podejście gwarantuje naszym Klientom osobiste zaangażowanie i stałą dostępność zaufanego prawnika. Dzięki temu lepiej poznajemy Klienta, rozumiemy jego problemy i efektywniej im zaradzamy. Odpowiednia komunikacja jest dla nas kluczowa. Skupiamy się na rzeczywistych trudnościach, nie na teoretycznych. Unikamy skomplikowanego żargonu prawniczego. Wiemy, że wzajemne zrozumienie i zaufanie są fundamentem relacji prawnika z Klientem.

 

Trzon zespołu Kancelarii MMJ Legal tworzą radca prawny Anna Mazur-Milczanowska i radca prawny Katarzyna Jagiełka, które zdobywały doświadczenie w wiodących kancelariach prawnych działających na Dolnym Śląsku.

 

Świadczymy pomoc prawną w języku polskim, niemieckim i angielskim.

 

Kontakt

MMJ Legal Kancelaria Prawna

ul. Podwale 73/1

50-449 Wrocław

tel/fax: 71 759 12 12

e-mail: office@mmjlegal.pl